Värsked tööpakkumised

Kelner - ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426695

Tööpakkumise number

426695

Töö kirjeldus

Jookide ja toidu serveerimine,
Kliendide vastuvõtmine ja teenindamine nii lauas kui ka lettis.
Laua katmine ja koristamine.
Toitude ja jookide tutvustamine.

Nõudmised kandidaadile

Valdad vabalt eesti keelt, suhtlustasandil inglise keelt ja kindlasti vene keelt. Kasuks tuleb ka soome keele valdamine ja eelnev töökogemus antud valdkonnas.
Soov töötada ettekandjana / kelnerina, suhelda klientidega,
rõõmsameelsus, ausus, täpsus ja positiivne ellusuhtumine.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu, motiveerivat boonussüsteemi, meeldivat ja sõbralikku kollektiivi, tööd graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2016

Õlle resotraan Beer Garden. Mis asub Inseneri täneval kesklinnas. Suur jookide valik ja Euroopa köök.