Värsked tööpakkumised

Kelner / ettekandja laevale m/s "Viking XPRS"

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361241

Tööpakkumise number

361241

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitva reisiparvlaeva m/s "Viking XPRS" restoranidesse ja kohvikutesse kogemustega kelnereid ja ettekandjaid asendustöötajateks, kes vajadusel asendaksid põhimeeskonna liikmeid haiguste ja puhkuste ajal ja oleksid abiks töökoormuse suurenemisel.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus restoranis /baaris / kohvikus kelnerina / ettekandjana
• eesti, inglise ja soome keele valdamine heal suhtlustasemel on kohustuslik
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
• korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
• vanust vähemalt 21 aastat
• kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• sõbralikku töökollektiivi
• paindlikku töögraafikut
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Eesti
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.