Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551429

Kelner - Ettekandja / Baarman

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Vanalinnas asuv kalarestoran The Seafood Bar otsib oma meeskonda särasilmset, kelner-ettekandjat ja baarmani.

Kelner-ettekandja töö kirjeldus
- klientide igapäevane meeldiv, sõbralik ning kiire teenindus
- toodete aktiivne müük ning serveerimine
- töökeskkonna korrashoid ja puhtus

Baarmani töö kirjeldus
- baari ettevalmistamine tööks
- baari korrashoid ja puhtus

Ootused kandidaadile

Ootame sinult:
- eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb ka vene ja soome keel
- puhtust ja korrektsust
- kiirust ja pingetaluvust
- positiivset ellusuhtumist
- koostöövalmidust
- kohusetundlikkust
- oskust iseseisvalt töötada

- Püsivat tööd graafiku alusel ja motiveerivat töötasu ( täistööaeg )
- Kaasaegseid töötingimusi
- Arenemisvõimalusi uues restoranis
- Tööalaseid koolitusi
- Boonussüsteemi

Tööpakkumise number
#551429

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

Viru väravate juures asuv The Seafood Bar Tallinn garanteerib elamuse igale mereannigurmaanile. Külastaja saab valida, kas soovib istuda baaris, teise korruse restoranis või hoopiski meresinisel terrassil.

Nagu nimi The Seafood Bar viitab, on tegemist kohaga, kuhu on oodatud nii mereandide nautijad, kes soovivad maitseelamusi restoranis kui ka need, kel eesmärgiks teha kiire drink baaris. Menüü on valikuterikas ning üllatusterohke. Iga päev lisatakse sinna midagi, mis teeb selle päeva eriliseks. Üks reegel on aga küll – mitte kunagi ei saada kokk külastajale toitu, mida ta ise ei naudiks.

Vaata rohkem