Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631227

Kelner-baarmen lobby baari (Tallink Hotels)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hotelli külastajatele erinevate alkoholivabade ja alkohoolsete kokteilide valmistamine ja serveerimine lobby baaris

Nõudmised kandidaadile

omad eelnevat töökogemust baarmenina;
oled orienteeritud heale klienditeenindusele
Sulle sobib meeskonnatöö
positiivne mõttelaad on Sulle omane
valdad eesti ja inglise keelt ning kasuks tuleb soome keele oskus

stabiilset tööd Eesti suurima ja mainekaima tööandja juures, meie rahvusvahelises meeskonnas töötab täna ca 7000 töötajat
tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi ettevõttes
sõbralikku meeskonda
hulgaliselt erinevaid ettevõtte soodustusi nii merel kui maal

Tööpakkumise number
#631227

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2019

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli
Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink
Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas -
Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000
külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning
kirkaid emotsioone.

Vaata rohkem