Värsked tööpakkumised

Kellassepp-graveerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106270

Tööpakkumise number

106270

Töö kirjeldus

Pakume tööd ettevõtlikule inimesele, kes huvitub kellassepa-graveerija ametist. Kellassepa töö sisaldab eelkõige kellade remonti, puhastamist, rihma vahetust, -reguleerimist, patarei vahetust jne. Graveerija töö toimub arvutil juhitava graveerimisseadmega, vastavat tarkvara kasutades (koolitus kohapeal). Graveerimistöö eeldab varasemat kokkupuudet graafikatöötlusprogrammidega. Graveerida on võimalik metallile ja plastikule, kelladele, pläskudele, võtmehoidjatele, lusikatele jne.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv töö inimesele, kellele meeldib suhelda klientidega, kes huvitub kelladest ning soovib loomingulise lähenemisega tööd. Kindlasti vajalik hea arvuti kasutamise oskus, kohusetundlikkus, täpsus, arenemisvõimelisus. Töö sobib eelkõige mehele.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd Tartu kesklinna parimal kaubanduspinnal.

Lisainfo

Töökoht asub kaubanduskeskuses. Töö on vahetustega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2007
Kuulutus sisestati:
1. mai 2007