Värsked tööpakkumised

Keila osakonna klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399320

Tööpakkumise number

399320

Töö kirjeldus

•klientidega suhtlemine, kauba tutvustamine
•rendilepingute koostamine arvutis
•seadmete väljastamine ja vastuvõtmine
•seadmete ladustamine

Nõudmised kandidaadile

•tehnilise taibuga, aktiivne ja algatusvõimeline
•kohusetundlik, täpne, aus
•eesti keele oskusega
•on kursis ehituse- ja ehitustööriistadega seonduvaga

Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

•püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
•vastutusrikast ja huvitavat tööd
•kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
•sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2015

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kolmeteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (neli rendipunkti), Keilas, Pärnus, Tartus, Võrus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Narvas. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, soojendus- ja elektriseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.