Värsked tööpakkumised

Keila Jazz pesutänava operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363160

Tööpakkumise number

363160

Töö kirjeldus

Klienditeenindus
Sõiduki ettevalmistus masinpesuks
Pesutänava pesuprotsessi korraldamine
Pesula korrashoiu tagamine nii seest kui väljast poolt maja
Kassaaruandlus
Kauba ja tellimuste vastuvõtt
Infovahetus
Muu asjaajamine

Kiire väljaõpe kohapeal!

Töökoht ei eelda autojuhilubade olemasolu.

Nõudmised kandidaadile

Oskus suhelda eesti keeles
Vähemalt põhiharidus
Tahe töötada teenindusvaldkonnas
Kohusetundlikkus, töökus, abivalmis ja pühendumus oma tööle
Füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda
Oma tööpanusele vastavat palka (põhipalk+tulemustasu)
Sõbralikku kollektiivi
Graafiku alusel tööd

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Ülejõe tee 2, Keila.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
24. november 2014
Brutopalk:
Alates 550 kuni 700 EUR kuus

Jazz Pesulad on Eesti kapitalil tegutsev autopesulate kett, mis pakub autopuhastusteenuseid käsipesulates ja pesutänavates.

Meie eesmärgiks on pakkuda kiiret, kvaliteetset ning soodsat autopuhastusteenust. Autopesuteenuseid pakkuva ettevõtte kaubamärk Jazz Pesulad võeti kasutusele 2003. aastal koos uudse ja kaasaegse kontseptsiooniga Merimetsa Jazz Käsipesulas, Paldiski mnt. 58d. Üks meie suurimaid eesmärke on muuta Jazz Pesulate teenus klientidele paremini kättesaadavamaks. Täna on Jazz Pesulate kaubamärgi all tegutsemas kolm Jazz Käsipesulat ja üheksa Jazz Pesutänavat. Samas pakume pesutänava teenust meie kõigis kaheteistkümnes pesulas. Tänu pesulate arvule ja suurele jõudlusele suudame ühes päevas teenindada rohkem kui 3600 autot.