Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345986

Kehra päästekomando päästja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetööde tegemine;
  • päästevarustuse- ja tehnika hooldamine, testimine ja remontimine;
  • teenistusliku dokumentatsiooni täitmine;
  • koolitustel ja õppustel osalemine;
  • päästeala ennetustöö läbiviimisel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 18 aastat;
  • keskharidus;
  • vastavus päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele;
  • eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel;

Kandidaadilt eeldame:
  • tehnilist taipu;
  • ausust ja usaldusväärsust;
  • kohusetunnet, otsustus- ja analüüsivõimet;
  • suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks.

Kasuks tuleb:
  • B- ja/või C- kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ja koolitusvõimalusi;
  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • töö vahetustega (24 h), tööpäevi kuus keskmiselt 7 – 8;
  • palka 676,22 eurot (bruto) kuus, millele lisandub vastavalt TLS-le töötasu ööajal töötamise ja riigipühal tehtava töö eest.
  • puhkus vähemalt 35 päeva.

Lisainfo

Enne tööle asumist toimuvad füüsilised katsed ja tervise kontroll.
Pärast tööle vormistamist suunatakse töötaja õppima päästja erialale Sisekaitseakadeemia päästekolledži päästekooli Väike-Maarjas. Õppetöö algab 01.09.2014, õppimise ajal makstakse töötajale palga ulatuses õppetoetust.

Tööpakkumise number
#345986

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 676.22 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2014

Päästeamet ennetab õnnetusi, päästab elusid, vara ja keskkonda. Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, mis koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist, demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem