Värsked tööpakkumised

Kehra Kunstidekooli direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232731

Tööpakkumise number

232731

Töö kirjeldus

Korraldab ja juhib Anija valla Kehra Kunstidekooli tööd, sh:
* tagab kunstidekooli tulemusliku töö, arengukavade ja tegevuskavade koostamise;
* organiseerib kooli laste ja personali elu ja tervise kaitse, ohutustehnika ja tuleohutuse alase tegevuse, vastava dokumentatsiooni koostamise;
* koostab ja kinnitab kooli töökorralduse reeglid ja personali ametijuhendeid;
* sõlmib, peatab, muudab ja lõpetab töölepinguid kooli töötajatega;
* teostab sisekontrolli kõigi töötajate tööülesannete täitmise üle; annab oma pädevuse piires käskkirju;
* viib läbi töötajate nõupidamisi ja instrueerimisi, informeerib personali kooli töösuhteid reguleerivatest seadusandlikest aktidest;
* koostab kooli eelarve projekti;
* kinnitab kooli õppekavad;
* koostab ja kinnitab kooli tegevuskava;
* juhatab kooli õppenõukogu;
* tagab kooli õppenõukogu ja hoolekogu otsuste täitmise;
* tagab vajalike aruannete koostamise ja esitamise.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijatele esitatavad nõuded:
* huvikooli tegevusega seotud erialane või pedagoogiline kõrgharidus, vähemalt 3-aastane pedagoogilise töö kogemus ja läbitud 240-tunnine juhtimiskoolitus või
* muu huvikooli tegevusega seotud kõrgharidus, vähemalt 5-aastane pedagoogilise töö kogemus ja läbitud 240-tunnine juhtimiskoolitus,
* arvuti ja interneti kasutamise oskus.

Kandideerimisel tuleb kasuks:
* eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlemistasemel
* vastutustunne, korrektsus ja täpsus
* koostööoskus ja väga hea suhtlemisoskus
* analüüsi- ja planeerimisvõime, õpi- ja otsustusvõimelisus
* erialase seadusandluse hea tundmine

Eneseteostuse võimalust, mitmekesist ja loomingulist tööd. Vajadusel pakume töölepingu kehtivuse ajaks elamispinda Kehras.

Lisainfo

Tööandjaks on Anija vallavanem. Kooli dirktori juhtida on ca 20 alluvat. Kehra Kunstidekoolis tegutseb nii muusika- kui ka kunstikool (mõlemas on huviõppe ja põhiõppe võimalused). Kooli õppekavade kohta on täpsem info Eesti Hariduse Infosüsteemi kodulehel www.ehis.ee (avalikus vaates).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. august 2011
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2011