Värsked tööpakkumised

Kehalise kasvatuse õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602232

Tööpakkumise number

602232

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda õpetajat, kes on avatud meelega, loov ning valmis osalema meeskonnatöös.

Tallinna Kunstigümnaasium on Liikuma Kutsuvate Koolide (LKK) võrgustiku liige. Ootame, et kehalise kasvatuse õpetaja osaleks selle võrgustiku töös ning juhiks LKK töögruppi. Lisaks sellele pakume kehalise kasvatuse tunde erinevates klassides. Koolis on töös mitmed haridusuuendused, kuhu on võimalus anda oma panus liikumist edendades nt huvitunnid ja projektipäevad.

Koolil on väljakutseks talvisel perioodil siseruumides kehalise kasvatuse tundide läbiviimisega. Kooli õueala võiamlustega saab tutvuda googlemapsi kaudu.

Tööga alustamine 21.08.2019

Nõudmised kandidaadile

- magistrikraad,
- avatus haridusuuendustele,
- soov ennast harida ja oskus ennast analüüsida,
- igapäevane arvutikasutamise oskus,
- positiivsus

Ettevõte pakub

- mentorit esimesel aastal (koolikultuuriga kurssi viija),
- võimalust osaleda kooli sisestel ja välistel üritustel,
- eneseteostamise võimalust,
- õpetaja kutse taotlemist, kui magistrikraad ei ole omandatud haridusvaldkonnas,
- arenevas meeskonnas töötamist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2019

Tallinna Kunstigümnaasium asub Põhja-Tallinnas kiiresti arenevas piirkonnas. Kooli põhiväärtused on loovus, avatus ja koostöö. Nende väärtuste kaudu anname õpilastele arengukohase ja hea hariduse. Kool on kasvanud kolme aastaga 475 õpilasega koolist 670 õpilasega kooliks.