Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199089

Kehalise kasvatuse õpetaja ja jalgpallitreener

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kehalise kasvatuse õpetamine (1.-9.klassini 15 tundi nädalas).
Jalgpallitreener (2 treeningrühma, kokku kuni 15 tundi nädalas).

Ootused kandidaadile

1. vastava kvalifikatsiooni olemasolu (kehalise kasvatuse õpetaja)
2. omab põhjalikke teadmisi jalgpalliõpetusest või on ise olnud tegevjalgpallur või omab varasemat jalgpallitreeneri kogemust
3. positiivset ellusuhtumist
4. koostöövalmidust
5. aktiivsust osalemaks ühisüritustel
6. valmisolekut asuda elama Ristile

Ettevõte pakub

1. töötasu vastavalt koormusele
2. elamisvõimalust
3. häid sportimistingimusi
4. looduskaunist keskkonda

Lisainfo

Kehalise kasvatuse õpetaja kvalifikatsiooni puudumisel on vajalik valmisolek alustada vastavaid õpinguid.

Tööpakkumise number
#199089