Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199024

Kehalise kasvatuse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööks on kehalise kasvatuse õppetundide läbiviimine ja kooli sporditöö korraldamine. Õpetaja tööülesanded on kirjeldatud ametijuhendis.

Ootused kandidaadile

Vastavust Haridusministri määrusele nr 65 26.08.2002 " Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded ",
head suhtlemisoskust,
oskust õpilasi motiveerida,
arvuti kasutamise oskust
eesti keele oskust

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis,
erialast täiendkoolitust,
puhkust 56- kalendripäeva

Tööpakkumise number
#199024

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2010
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2010

Ida- Virumaa Kutsehariduskeskus on Eesti üks suuremaid kutse- ja täiendõppekeskusi. Meie missiooniks on lähtudes tööandja ja õppija vajadustest kaasaegsete kutseoskustega töötajate koolitamine ja aktiivne osalemine Ida- Virumaa arendustegevuses. Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 1600 õpilast ja 160 töötajat.

Vaata rohkem