Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196681

Kehalise kasvatuse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kehalise kasvatuse tundide raames tantsutundide läbiviimine I ja II kooliastmes (osaline töökoormus)

Ootused kandidaadile

vastav pedagoogiline haridus
arvutioskus
ausus
sisemine motivatsioon
soov panustada ka huvitegevusse

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
enesetäiendamise võimalusi
head koostöömeeskonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd
palka vastavalt kvalifikatsioonile

Tööpakkumise number
#196681

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

Jüri Gümnaasium asub 12 km kaugusel Tallinnast Tartu suunas. Väga hea bussi ja marsruuttakso ühendus Tallinnaga. Kool on täielikult rekonstrueeritud. Koolil on algkoolimaja, õppekorpus, kaasaegsed õppimis-, sportimis- ja huvitegevust võimaldavad tööruumid. Kooli juures asuvad spordikeskus koos ujulaga, raamatukogu ja huvialakool.
Kool on liitunud e-kooliga.

Vaata rohkem