Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301378

KEEVITUSTÖÖDE TEHNOLOOG

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KEEVITUSTÖÖDE TEHNOLOOGI põhitööks on keevitustehnoloogia väljatöötamine, koordineerimine ja keevitatud toodete kontrollimine ning
järelvalve keevitusega seotud toimingute üle.
Töö- ja keevitusjuhendite koostamine, töötajate juhendamine ja keevitusalane täiendamine.
Osakonna töö optimeerimine.Ettepanekute tegemine toote konstruktsiooni muutmiseks parema kvaliteedi ja efektiivsuse saavutamiseks.
Tootmises olevate toodete osas süsteemne tööajanormide väljatöötamine ja muutmine.
Keevitajate atesteerimistunnistuste ja sertifikaatide kehtivuse tagamine.

Ootused kandidaadile

KEEVITUSTÖÖDE TEHNOLOOG peab oskama oma tööd iseseisvalt planeerida ja olema valmis meeskonnatööks.
Töö eeldab arenenud vastutustunnet, lojaalsust,sihikindlust, head analüüsivõimet ja oskust kasutada efektiivselt aega.
Head suhtemisoskust ja organiseerimisvõimet.
Varasemat töökogemust.
Töö nõuab väga head keevitustehnoloogia ja montaaži tundmist (MIG/MAG keevitus), algteadmisi robotkeevitusest.
Väga head keevitusjooniste lugemise oskust.
Kursis olemist järgmiste standardite nõuetega:
EVS-EN ISO 9001:2008 Kvaliteedijuhtimissüsteemid. Nõuded;
EVS-EN ISO 3834:2006 Keevituse kvaliteedinõuded - standardite sari. Metallide sulakeevitus,

Töötades Bestnetis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes.
Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks.
Meil on kogemusi, mida jagada. Samuti sobivad meile Sinu kogemused, millest meeleldi õpiksime.
Toetav meeskond.

Lisainfo

Töökoht asub: Rummu alevis Harjumaal

Tööpakkumise number
#301378

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
11. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Aktsiaselts Bestnet asutati 1990 aasta 9.veebruaril. Esimene haagis valmistati sama aasta suvel Keila lähedal Leholas. Tänaseks on sõitnud üle 100 000 TIKI ja AKU kaubamärgiga haagise tehase väravast üheksa riigi teedele. 20 aasta olulisemad sündmused ning arengud on pikemalt kirjas alalõigus TIKI lugu.

Innovatsioon

TIKI on algusest peale paljude jaoks haagise sünonüüm. Meile tähendab see eelkõige pidevat väljakutset tootearendusele, et leida uusi tehnilisi ja disainilahendusi. TIKI valmistub juba täna klientide homseteks soovideks ja rahuoluks. Koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga toimuvad rakendusuuringud uue põlvkonna tehnoloogiliseks väljaarendamiseks, eesmärgiga leida innovaatilisi lahendusi nii materjalidele kui ka tehnilistele konstruktsioonidele.

Tehnoloogia

Kaasaegne tootmine eeldab maailmatasemel tehnoloogiat. Bestneti hoonetes on üks kaasaegsemad metallitöö parke Eestis. 2009 aastas käivitus Bestneti tütarettevõte, Põhja-Euroopa kaasaegseim tsinkimistehas Paldiski Tsingitehas Zinkpot. Sellest hetkest peale on haagisekasutajal üks lisagarantii, sest oluline haagise kestvuse tegur tsinkimine on kontrollitav kogu protsessi jooksul.

Vaata rohkem