Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54037

Keevitusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

keeviskonstruktsioonide kvaliteedikontroll vastavalt DIN 6700 EWE standardile.
mittekvaliteetsete keevisõmbluste parandamine TIG/MIG keevitusega

Ootused kandidaadile

TIG/MIG keevitus kogemus
kõrgem tehniline haridus
väga hea inglise (või saksa) keele oskus
orienteeritus meeskonnatööle
hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus

Ettevõte pakub

DIN 6700 standardi EWE taseme koolitust
eneseteostust ja arenemisvõimalust
konkurentsivõimelise palga- ja töötingimusi

Tööpakkumise number
#54037