Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #713085

Keevitusroboti operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda keevitusroboti operaatorit(ABB).

Töö sisuks on masina seadistamine, detailide keevitamine robotiga, järeltöötlemine ning tulemuse kontrollimine.

Ootused kandidaadile

-Eelnev töökogemus keevitajana(MIG/MAG) või CNC-operaatorina

-Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, kiirus

-Oskus töötada ketaslõikuriga

-Jooniste lugemise oskus, teadmised metallide töötlemisest

-Arvuti kasutamise oskus(tehtud tööde raporteerimine)

-Eesti keele oskus

-Inglise keele oskus algtasemel (jooniste lugemine)

-Valmisolek võtta vastutust ning lahendada iseseisvalt probleeme

Ettevõte pakub

-Huvitavat ja vastutusrikast tööd

-Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi

-Asjalikku ja abivalmis meeskonda

-Konkurentsivõimelist palka

-Põhipalgale lisaks tulemustasu

-Spordikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#713085