Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344234

Keevitusroboti operaator

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 483 - 990 €/kuus
Kuulutus sisestati: 28. mai 2014
Kuulutus aegub:15. juuni 2014

Töö kirjeldus

  • metallist toodete valmistamine keevitusrobotil
  • keevitatud toodete rihtimine, puhastamine ja lihvimine
  • valmistatavate toodete joonisele vastavuse kontroll

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip
  • hoolikus, täpsus, kiirus, iseseisvus
  • kohusetundlik töössesuhtumine
  • tulemustele orienteeritud
  • valmisolek meeskonnatööks
  • valmisolek vahetustega tööks
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

  • tehasesisest väljaõpet
  • vaheldusrikast tööd
  • toetavat meeskonda
  • stabiilset töökohta kaasaegses, heade töötingimustega ning arenevas ettevõttes

Lisainfo

  • töökoht asub Paide vallas Mündi külas
  • töö sobib ka naistele
  • töö on vahetustes

Tööpakkumise number
#344234

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
28. mai 2014

AS JALAX on 1993 aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja metallkomponentide tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. AS JALAX hindab kõrgelt professionaalseid tööoskusi, oma töötajaid ja keskkonnasõbralikku tootmist. Ettevõttes töötab 150 töötajat, 90% toodangust läheb välisturgudele.

Vaata rohkem