Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #689139

Keevitusroboti operaator

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töötamine keevitusrobotil MOTOMAN ja ABB

- programmide koostamine, seadme programmeerimine
- detailide paigaldamine rakisesse, punktimine
- robotil keevitamine
- toodete järeltöötlus
- raportite esitamine

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus keevitusrobotiga töötamisel (soovitavalt)
- hea tehniliste jooniste lugemisoskus
- keevitusprotsesside tundmine
- kohusetundlikkus, korrektsus, ausus
- valmisolek töötamiseks kahes vahetuses

Ettevõte pakub

- tööd edukas masinaehitusettevõttes Sauel
- tulemustele vastavat motiveerivat töötasu
- stabiilset töötasu ja kaasaegseid töötingimusi
- täiendavat väljaõpet

Lisainfo telefonil 51 976 863

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt tööpakkumises näidatud kuupäeval. Kui selleks kuupäevaks ei ole Teiega ühendust võetud, siis kahjuks ei jõudnud Teie kandidatuur eelvoorust kaugemale. Äraütlevaid vastuseid konkursi algetapil ei saadeta.

Tööpakkumise number
#689139