Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327832

Keevitusroboti operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töötamine keevitusrobotil kahes vahetuses
- programmide koostamine, seadme programmeerimine
- detailide paigaldamine rakisesse, punktimine
- robotil keevitamine
- toodete järeltöötlus

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus keevitajana
- hea tehniliste jooniste lugemisoskus
- täielik keevitusprotsesside tundmine
- kohusetundlikkus, korrektsus, ausus
- töödistsipliinist kinnipidamine
- eesti keele oskus
- kasuks tuleb sertifikaadi olemasolu

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi edukas ettevõttes Sauel
- tulemustele vastavat motiveerivat töötasu
- järjepidevat ja huvitavat tööd
- täiendavat väljaõpet

Tööpakkumise number
#327832

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

AS SAMI on 1989 aastal asutatud ning Eesti erakapitalile põhinev masinaehitusettevõte, kus töötab ca 90 töötajat.

Ettevõtte tegevusaladeks on:

Teehooldus-, põllu- ja metsamajandusmasinate tootmine ning müük (sh. eksport) .
Traktorite ja laadurite komponentide ning lisaseadmete valmistamine.
Põllu- ja metsamajandusmasinate komponentide valmistamine allhanketööna.
Kommunaaltehnika (lumesahad, liivatajad, tänavapühkimisharjad, jne) tootmine ja müük.

Vaata rohkem