Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #624416

Keevitusosakonna operatiivjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab keevitusosakonna igapäevase töö korraldamine ja juhtimine. Mida see tähendab? Sina oled oma meeskonna tugisammas – suunad ja juhid personali ning vastutad nende tööalase arengu eest. Sinu ülesandeks on jälgida, et kõik seadmed oleksid korras ja toimiksid laitmatult ning Sinu meeskonnal oleks olemas kõik vahendid, et parimaid tulemusi näidata. Tagad sujuva koostöö teiste osakondadega ning panustad aktiivselt ettevõtte arengusse.

Nõudmised kandidaadile

Mida ootame Sinult?

  • tehnilist haridust
  • põhjalikke teadmisi keevitusest ning eelnevaid kogemusi inimeste ja protsesside juhtimises
  • oskust kasutada kaasaegseid joonestusprogramme
  • heal tasemel eesti, vene ja inglise keele oskust
  • orienteeritust meeskonnatööle, julgust otsida lahendusi ning teha otsuseid

Ettevõte pakub

Sinu teadmiste ja oskuste eest pakume:

  • stabiilset ja juhtiva iseloomuga tööd ettevõttes, mis hoolib oma töötajatest
  • võimalust töötada koos motiveeritud ja professionaalsete kolleegidega
  • toredaid ühisüritusi
  • soodsamat toitlustamist ja igakuist spordikompensatsiooni
  • täiendavaid tasustatud vabade päevade võimalusi

Lisainfo: 525 7780, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo

Tööpakkumise number
#624416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2019

MDC Max Daetwyler Eesti AS kuulub Šveitsi firma MDC Max Daetwyler AG grupi Daetwyler Industries divisjoni ja omab pikaajalist kogemust kõrgtehnoloogiliste seadmete valmistamisel. Toodame üksiktooteid ja väikeseeriaid erinevates tööstusvaldkondades tegutsevatele klientidele, alustades solaartehnikast lõpetades kella-, auto-, laeva- ja lennukitööstusega. Eestis tegutseme aastast 1995 ja ekspordime üle 97% toodangust. Loe edasi: www.daetwyler.com

Vaata rohkem