Värsked tööpakkumised

Keevitusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213471

Tööpakkumise number

213471

Töö kirjeldus

Keevitusinseneri põhilisteks tööülesanneteks on :
*keevitustehnoloogia loomine.
* keevituskaartide koostamine
* WPS-de koostamine
* WPQT ja WPQR loomine
* keevitustööde normeerimine
* keevitustehnoloogia valik
* keevituse juhendite ja protseduuride loomine
* keevitajate koolitus
* tootmise nõustamine keevitusprotsessides

Nõudmised kandidaadile

Omad erialast kesk- eri või kõrgharidust
Omad eelnevat töökogemust keevitustehnoloogi või keevituskoordinaatorina
Valdad vene ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.Soovitavalt eesti keelt kõnes ja kirjas.
Oled energiline, arenemisvõimeline, kohusetundlik ja tulemustele orienteeritud.
Oled suure pingetaluvusega.
Arvuti tundmine:Word,Excel, Outlook, AutoCad, SolidWorks jms.).
Eeliseks on EWI / IWI sertifikaadi omamine.

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu .

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
29. november 2010

AS E-Profiil on 1997. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis valmistab suuri metallkonstruktsioone ning seadmeid nafta- ja gaasitööstuse jaoks. Ettevõte on viimastel aastatel tugevasti kasvanud, meil töötab 160 inimest, neist 110 tootmises. Ettevõtte eesmärgiks on tõusta oma valdkonna tipptegijaks