Tööpakkumise number

623928

Saku Metall AS Keevitusinsener

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded:

  • tagada, et ettevõtte tegevus vastaks standardite EVS-EN ISO 3834-2 ja EN 15085 nõuetele
  • koostöö rahvusvaheliste klientidega
  • keevitusprotsesside väljatöötamine, kontrollmetoodika juurutus ja vastava dokumentatsiooni loomine/täitmine
  • ettevõtte töötajate keevitusalane koolitus ja nõustamine
  • reklamatsioonide ja mittevastavuste analüüs
  • parendusprojektide käivitamine ja eestvedamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on olemas IWE või IWT sertifikaadid
  • Sul on omandatud või omandamisel tehniline kõrgharidus
  • Sul on eelnev kogemus keevituse valdkonnas
  • Sul on hea tehniliste jooniste lugemise oskus
  • suhtled eesti keeles (kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus)
  • oled loomult täpne ja tulemustele orienteeritud inimene.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks
  • toetavat meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Keevitusinsener

SAKU METALL AS

AS Saku Metall omab 25 aastast kogemust metallitöötlemise valdkonnas ning on tööandjaks enam kui 280 inimesele. Ettevõtte tegevus on jagunenud kahe ärisuuna vahel – uste tootmine ja allhanketööd kliendi tellimusel.
Rohkem infot www.sakumetall.ee

Avan ettevõtte profiili