Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64371

Keevituseriala kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetama nii teoreetiliselt kui praktiliselt järgmisi õppeaineid:
- keevitustehnoloogia (keevitusseadmete ja materjalide liigitus, keevitustehnoloogia);
- tehnilise dokumentatsiooni tundmine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus;
vastavus kvalifikatsiooninõuetele;
hea suhtleja;
kohusetundlik

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda;
stabiilset sissetulekut - kokkuleppelist töötasu;
vajadusel elamispind;
stabiilset, pikaajalist töösuhet Eesti Vabariigi ühes suuremas ja kiiresti
arenevas riiklikus kutseõppeasutuses.

Tööpakkumise number
#64371