Keevitus- ja kvaliteeditehnoloog
Tööpakkumise number #737166

1
TOCI OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Pakume tööd keevitus- ja kvaliteeditehnoloogile, kelle tööülesanded on järgmised:

  • keevitustööde koordineerimine
  • töötajate keevitusalane nõustamine
  • keevitatud toodete kontrollimine ning järelvalve keevitusega seotud toimingute üle
  • kvaliteedinõuete täitmise kontroll
  • pool- ja valmistoodete kvaliteedi kontroll ning vastava dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat vastab järgmistele kriteeriumitele:

  • hea keevitustehnoloogia tundmine
  • tehniline haridus ja sarnase positsiooni töökogemus
  • suhtled vabalt eesti keeles (vene keele oskus tuleb kasuks)
  • CAD joonestusprogrammide kasutamise oskus spetsialisti tasemel
  • kohusetundlik, korrektne ning võimeline töötama nii meeskonnas kui ka iseseisvalt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd edukalt välisturgudel tegutsevas ettevõttes
  • võimalust eneseteostuseks koos professionaalse meeskonnaga
  • kaasaegset töökeskkonda
  • innovatiivset ja eesmärkidele suunatud kollektiivi
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#737166