Värsked tööpakkumised

Keevitajad Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57570

Tööpakkumise number

57570

Töö kirjeldus

Otsime pidevalt kvaliteetset oskustööjõudu oma Soome klientidele. Kui tunned, et oled piisavalt osav, omad kogemusi ja suhtud oma töösse täie tõsidusega, siis kandideeri kindlasti, lase meil teha sulle pakkumine.

Nõudmised kandidaadile

Kõrge professionaalsus, kogemused, täpsus ja tõsine töösse suhtumine. Kasuks tuleb keelteoskus.

Pakume vastavalt töökogemustele ja oskustele konkurentsivõimelist palka. Muud hüved sõltuvad konkreetsest projektist ja töö iseloomust.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2006

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.