Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246255

Keevitajad elektrood+tig/ lukksepp jooniste lugemis oskusega.

CVKeskus.ee klient
Uruguay
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

keevitus elktroodiga + tig / koosteluksepp, komplekteerimine jooniste pöhjal.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

arengut koos asjaliku meeskonnaga

Tööpakkumise number
#246255

Asukoht:
Uruguay
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Pakume tööd keevitajatele elektrood ja tig + koosteluksepp.Jooniste lugemis oskus! Ingliskeel suhtlemis tasandil Töö URUGUAY. 6 kuu sobimus.
Alates 14 jaanuar. Palk 13e/h netto! Tasutta hotell/elamine + hommikusöök.
Peab olema tööoskus ja kogemus, vastasel korral palk 0 e/h !

Projal Finland Oy

Vaata rohkem