Värsked tööpakkumised

Keevitaja (toru keevitus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108642

Tööpakkumise number

108642

Töö kirjeldus

Pakume tööd toru keevitajale Helsingi lähedal.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil peaks olema toru keevitus kogemus ja vastavad sertifikaadid. Vähemalt minimaalne soome keele oskus vajalik.

Ettevõte pakub ametimehele head töötingimused ja palka 12 euri tunnis(bruto). Aitame elamispinna leidmisel ja maksukaardi hankimisel.(maksud lähevad Soome)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
16. mai 2007

Meie peamiseks tegevusalaks on tööjõu rent Soome tööstuseetevõtetele. Omame paljusi häid koostööpartnerid ja seetõttu, suudame pakkuda oma töölistele head töötingimused ja motiveeriva palga. Sellel aastal alustame ka allhanke korras tootmist Eestis ja ka pulbervärvimis tarvikute tootmise/ müügiga.