Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91994

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Rootsis Linköpingus asuv keevitusettevõte. Otsime viite gaas- ja elekterkeevitajat. Tööülesanneteks torukeevitustööd, elektrood- ja gaaskeevitus. Töö algus 02. aprill 2007.

Ootused kandidaadile

  • kutsekvalifikatsiooni tõestav tunnistus
  • eelnev töökogemus
  • kasuks tuleb inglise keele oskus
  • kasuks tuleb sertifikaatide EN 287-1 111 ja 311 olemasolu

Ettevõte pakub

Korralikud elamis- ja töötingimused.
Abi tööreiside broneerimisel.
Motiveerivat töötasu alates 30 000 kr neto kuus.

Lisainfo

Töö renditöötajana Rootsis tähtajalise töölepinguga.
Töögraafik võimaldab 4 nädalat tööl ja 1 kodus olla.

Tööpakkumise number
#91994

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2007

Vikertex Eesti OÜ tegeleb tööjõu värbamise ja rendiga, eesmärgiks toetada Rootsi ettevõtete arengut pakkudes kompetentset ja paindlikku personali.

Vaata rohkem

Keevitaja