Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69805

Keevitaja - tig

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööandjaks on kvaliteetseid teraskonstruktsioone ja õhukest valtsmetalli tootev ettevõte Soomes,
Tamperes.
Lisaks TIG-keevitusele tuleb vajadusel teha ka muid töid,näiteks lihvimist ja puurimist.

Ootused kandidaadile

- Metallitööalane koolitus
- Eelnev töökogemus TIG-keevitajana
- Soome keele oskus on eeliseks, kuid kandideerida saavad ka eesti - ja vene keele oskusega
töösoovijad.

Ettevõte pakub

- Pikaajalist töösuhet
- Täistööajaga tööd
- Konkurentsivõimelist töötasu Soomes kehtiva palgasüsteemi TES alusel

Tööpakkumise number
#69805