Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212497

Keevitaja (TIG)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Roostevabast terasest (toru) detailide keevitamine (TIG)

Ootused kandidaadile

*Väga hea keevitamise oskus
*Väga hea joonise lugemise oskus
*Mõõteriistade kasutamise oskus
*Tehniline taip, julgus ja loogiline mõtlemine
*Varasem töökogemus keevitajana

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda
* Pikaajalist töösuhet
* Tasustamist nii aja- kui tükitöö alusel
* Koostöö laabumisel sertifitseerimist jne
* Häid töötingimusi

Lisainfo

"Väga hea" nõudmistes kandidaadile ei ole mitte lihtsalt sõnakõlks, vaid me tahamegi väga head keevitajat.

Tööpakkumise number
#212497

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
17. november 2010

METECi ettevõtete gruppi on koondunud 5 Tartus tegutsevat masinaehitusettevõtet, kus töötab 280 inimest. Toodangust ekspordime 95% .

Vaata rohkem