Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314743

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime metallitööstusesse kogemustega keevitajaid, kelle tööülesandeks on erinevate mustast metallist või roostevabast terasest detailide keevitamine (MIG/MAG või TIG keevitus).

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kindlasti varasema keevitustöö kogemusega, oskab lugeda tehnilisi jooniseid ja kasutada mõõteriistu, on tehnilise taibuga, julge ja hea loogilise mõtlemisega.

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* Pikaajalist töösuhet
* Tasustamist nii aja- kui tükitöö alusel
* Koostöö laabumisel sertifitseerimist
* Häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#314743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. september 2013
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2013

Metec on 1992. aastal asutatud Eesti juhtiv masinaehitus ja metallitööstusettevõte. Meie Tartus asuvas 20,000 ruutmeetri suuruses tehases on ca 300 töötajat ja aastakäive on igi 20 miljonit eurotl. Meie peamisteks tegevusvaldkondadeks on autode lisavarustuse valmistamine ning arendus- ja tootmisteenuste pakkumine täislahendusena erinevatele tööstusvaldkondadele.

Vaata rohkem

Keevitaja