Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125961

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on vastavalt joonistele või operatsioonikaartidele
erinevate keevitustööde teostamine kaasaegses tootmis ettevõttes.

Ootused kandidaadile

Vajalik erialane haridus või keevitaja töökogemus.
Soovitavalt lukksepa tööde ja jooniste lugemise oskus.

Ettevõte pakub

Kindlat ja tasuvat tööd.
Häid töökogemusi kaasaegses ettevõttes.
Väga häid ja kaasaegseid töötingimusi.
Tasuta transporti tööle ja tagasi.
Arenguvõimalust.

Lisainfo

Töötasu keskmiselt kuni 15000eeki/kuus.

Tööpakkumise number
#125961
Keevitaja