Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177203

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mustast metallist detailide keevitamine.

Ootused kandidaadile

MIG/MAg keevituse väga hea oskus
Hea jooniste lugemise oskus
Mõõteriistade kasutamise oskus
Tehniline taip, julgus ja loogiline mõtlemine
Varasem töökogemus keevitajana
Kasuks tuleb TIG keevituse oskus

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* pikaajalist töösuhet
* tasustamine nii aja- kui tükitöö alusel
* koostöö laabumisel keevitusroboti opereerimise väljaõpet

Tööpakkumise number
#177203
Keevitaja