Värsked tööpakkumised

Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389569

Tööpakkumise number

389569

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemiaega pakume tööd kogemustega keevitajale:
- kelle tööülesandeks on erinevate roostevabast metallist detailide keevitamine (TIG keevitus)
- tööde teostamine vastavalt projektdokumentatsioonile ja tootmisjuhilt saadud juhistele ning ülesannetele
- tööohutusnõuete, tööriistade ning tööpiirkonna korrashoiu jälgimine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- kutseharidus või töökogemus antud valdkonnas (hiljutine vähemalt 2 aastat)
- jooniste ja dokumentatsiooni lugemisoskus
- oskus kvaliteetselt keevitada ja kasutada mõõteriistu
- loogiline mõtlemine ja tehniline taiplikkus
- kohusetundlikkus ja korrektsus
- valmidus õppida ja omandada uusi oskusi

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu (tasustamist nii aja- kui tükitöö alusel)
- arenemisvõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi ja uut tehnikat
- võimalust asjalike ideede rakendamiseks
- pikaajalist stabiilset töösuhet
- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda
- töökoht asub Tila külas, Tartu vallas (3,5 km kaugusel linnapiirist)

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
26. august 2015
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2015

Restmec OÜ on Soome ja Eesti kapitalil põhinev suurköökidele külma- ja soojaseadmeid ning mööblit valmistav ettevõte. Hetkel töötab meil 25 inimest ja toodangust ligi 80% eksporditakse Soome ja Rootsi.