Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431609

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on keevitustööde ettevalmistamine, tarindi koostamine vastavalt joonisele, keevisliidete teostamine ning järeltöötlus ja tulemuse kontroll.
Töö nõuab jooniste lugemise oskust, töötlemistehnoloogia ja materjalide omaduste tundmist.
Materjaliks on tavaline teras.

Ootused kandidaadile

  • metalli keevitamise oskus MIG/MAG meetodil
  • hea erialane haridus ja ettevalmistus
  • jooniste ja koosteprojektide lugemise oskus
  • hea tehniline taip
  • meeskonnatöö oskus
  • ausus, täpsus, kohusetundlikkus, korrektsus, lojaalsus tööandjale

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes keevitajana
  • kehtiv tuletöökaart

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • Korralikke töövahendeid
  • vajadusel täiendavat väljaõpet kohapeal
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Lisainfo: Olle Kask, telef. 58666886
Sobivusel võtame kandidaatidega ühendust 2 nädala jooksul pärast kandideerimisaja lõppu.

Tööpakkumise number
#431609

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2016

AS Respo Haagised on 108 töötajaga sõiduauto järelhaagiseid tootev ettevõte Tõrvandis Tartumaal.
Seoses töömahu suurenemisega vajame oma meeskonda keevitajat.

Vaata rohkem

Keevitaja