Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71140

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • keevitustööde ettevalmistamine, tarindi koostamine vastavalt joonisele
  • keevisliidete teostamine ning järeltöötlus ja tulemuse kontroll
  • töö nõuab jooniste lugemise oskust, töötlemistehnoloogia ja materjalide omaduste tundmist.

Ootused kandidaadile

  • eeldatavad isikuomadused on ruumiline kujutlusvõime, rahulikkus, täpsus ja hoolikus
  • vajalikud on normaalne füüsiline vorm ja hea nägemine.

Ettevõte pakub

  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#71140
Keevitaja