Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376073

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Detailide MIG MAG keevitus vastavalt joonistele ja montaaž

Ootused kandidaadile

suurte konstruktsioonide MIG MAG keevitamise ja montaaži teostamise kogemus 3-5 aastat
sertifikaadi olemasolu protsessile 135
jooniste lugemise oskus
kohusetundlikkus, täpsus
eesti ja vene keele oskus suhtlustasndil
kasuks tuleb tõstuki- ja kraanajuhi diplom

Stabiilset tööd ja kindlat töötasu, erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi
Koolitust vastavalt vajadusele
Proffesionaalseid ja abivalmis kolleege
Vajadusel elamispinda soodsatel tingimustel ettevõtte büroo-külalistemajas

Lisainfo

töökoht asub aadressil Betooni 4
Tööaeg 7.00-15.45

Tööpakkumise number
#376073

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. mai 2015
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2015

Rahvusvaheliselt tegev tootmisettevõte otsib seoses töömahu suurenemisega oma meeskonda uut töötajat.

Vaata rohkem

Keevitaja