Värsked tööpakkumised

Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45369

Tööpakkumise number

45369

Töö kirjeldus

roostevbast ja mustast terasest mööbli, treppide, piirete valmistamine

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus
jooniste lugemise oskus

OÜ Crossmann on treppide ja mööbli valmistamisele spetsialiseerunud ettevõte. Pakume võimalust töötada sõbraliku (16 inimest) kollektiiviga ettevõttes, korralikku ja stabiilset töötasu, huvitavat ning vaheldusrikast tööd.
Omame häid olme ja töötingimusi.
NB! Kolmekäiguline lõuna meie töötajatele 20-25 krooni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
14. mai 2005
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

OÜ Crossmann on spetsialiseerunud metallist kergkonstruktsioonide, puidust ja metallist mööbli, treppide ning avapiirete projekteerimisele, valmistamisele ja paigaldamisele