Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196992

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne osalemine tootmisprotsessis

Ootused kandidaadile

Erialane haridus (keevitaja) ja eelnev 5 a töökogemus laevanduses;
Kehtiv keevitaja sertifikaat (LR, MRS või DNV sertifikaat; 135 / 136 pr.);
Täpsus, korrektsus, loogiline mõtlemine;
Hea tervis;
Vene keele oskus

Ettevõte pakub

Konkurentsvõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#196992

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2010
Kuulutus sisestati:
10. mai 2010

BLRT Masinaehitus OÜ on Baltimaade suurima holdingu, BLRT Grupp AS, koosseisu kuuluv masinatehas. BLRT Masinaehitus OÜ kasutab erinevaid klassikalisi masinaehitusele omaseid tehnoloogiaid nagu malmi ja värviliste metallide valu, s.h. alumiiniumi survevalu, sepistamine, mehaaniline töötlemine, seal hulgas arvjuhtimisega pinkidel, metallkonstruktsioonide keevitamine ning kuumtsinkimine.

Vaata rohkem

Keevitaja