https://www.cvkeskus.ee/57002

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57002

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rasketehnikaga seotud keevitustööd
Töö kohapeal ja väljasõidud klientide juurde


Ootused kandidaadile

Töökogemus
Keevitaja ametitunnistuse olemasolu
Pingetaluvus
Eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil


Ettevõte pakub

Tööks vajalikke seadmeid
Pidevat koormatust tööga


Tööpakkumise number
#57002
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Keevitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!