Värsked tööpakkumised

Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160757

Tööpakkumise number

160757

Töö kirjeldus

Põhja - Soomes vajame püsitöökohaga keevitajat. Töö sisuks on veoautodele konteinerite keevitamine ning töö ei eelda keevitajasertifikaatide olemasolu, küll aga mõningast töökogemust.
Töö on pidev töö ning eeldab võimalust ja soovi kolida Soome alatiseks elama.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus keevitajana
Soov ja võimalus kolida püsivalt Põhja - Soome
Soome keele algteadmised

Ettevõte pakub

Pakume püsitööd täistööajaga
Üürikorterit

Lisainfo

Sooviavaldusi ootame hiljemalt 30 augustiks, kandideerida saab läbi cv keskuse, meie kodulehe kaudu www.vmp-group.com või faksi teel 6831109.
Lisainformatsiooni antud tööpakkumise kohta saab telefonil 6831101.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. august 2008
Kuulutus sisestati:
11. august 2008
Brutopalk:
Alates 10 kuni 12 EUR tunnis

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.