Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219021

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome tuumajaama tööle 4 keevitajat kellel olemas minimaalne sertifikaat EN 287-1 111 P FW 1.1 B t10 PD ml , ning 2 keevitajat sertifikaadiga EN 287-1 135 P FW 2 S t10 PD ml. Vajalik oma transport ja Soome keele oskus suhtlustasandil

Ootused kandidaadile

Vajalikud sertifikaadid, oma transport ja Soome keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakkume elamist ja motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#219021

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2011
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Keevitaja