Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521477

Keevitaja (Soome!)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on torude keevitus (TIG 141 ja MAG 135). Suurema läbimõõduga torusid keevitatakse pöörleval alusel, toru on paigal ja alus pöörleb. Torude mõõdud: DN15-DN200, seinapaksus 1,6mm – 12mm
Keevituspädevuse kontrolliks tehakse keevitajatele tehases proovitöö tellija vahendite ja materjalidega.

Ootused kandidaadile

- TIG ja/või MIG sertifikaadid mustale ja roostevabale torule.
- erialast töökogemust vähemalt 2 aastat;
- kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil;
- valmisolekut käia tööl graafiku alusel;
- kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus;
- kohusetundlik;
- EU pass
- alkoholiga ei tohi olla "sina sõber"

Ettevõte pakub

- Töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule;
- Palk sõltub keevitaja võimetest, kas oskab ainult TIG või MIG keevitamist või oskab mõlemat.
- Tähtajatut töölepingut Soome firmaga;
- Aastaringset tööd;
- Aitame majutuse leidmisega;
- Graafiku alusel tööd.

Tööpakkumise number
#521477

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 14 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. märts 2018

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist ning otsevärbamist ehituse, tööstuse ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ - 2015.aastal ka Tallinnas.

Vaata rohkem