Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152452

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd keevitajale.
MIG, MAG, TIG kat.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus keevitajana (MIG, MAG sertifikaadi olemasolu)
- oskus jooniseid lugeda.
- tuletöökaardi ja tööturvalisuskaardi olemasolu.
- Eesti kodakontsus

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- kaasaegseid töö- ja tööohutustingimusi
- vajadusel elamispinda
- aitame Soome ametkondadega suhtlemisel

Lisainfo

Oleme personaliotsingu firma. Otsime keevtajaid erinevatele objektidele Soome.
Ootame avaldusi vôimalikult kiiresti. Tagame saabunud andmete konfidentsiaalsuse

Tööpakkumise number
#152452

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Keevitaja