Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292525

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on erinervate detalide keevitamine, kaasaarvatud peenikeste torude keevitus

Ootused kandidaadile

Vajalikud sertifikaadid MIG ja MAG keevitusele, kasuks tuleb TIG keevituse oskus ja sertifikaat.
Soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil (vajalikud on mõlemad keeled).
Tehniliset jooniste lugemise oskus.

Stabiilset töökeskonda, töölepingut esialgu 8 kuuks, kuid sobivuse korral pikemaajalaisem töösuhe. Tööleping Soome firmaga.
Majutuse aitame organiseerida.

Lisainfo

Töökoht asub Helsingist 40 km kaugusel.

Tööpakkumise number
#292525

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. november 2012
Kuulutus sisestati:
22. november 2012
Lisainfo palga kohta:
Palk vastavalt kollektiivlepingule

CVKeskus.ee klient

EURO WORK OÜ

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast ja Rumeeniast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme
ülemaailmselt.

Vaata rohkem

Keevitaja