Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #532423

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd pakkuda keevitajatele Soomes. Tegemist on tehases MIG/MAG keevitamisega.

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus keevitajana.
Vajalik keevitus sertifikaadid.
Vajalik soome või inglise keele oskust.
Kasuks tuleb oma auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Majutus ettevõtte poolt.
Palk kaks korda kuus.

Lisainfo

Lisainfo +3725179229

Tööpakkumise number
#532423

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
31. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted

Vaata rohkem

Keevitaja