Keevitaja
Tööpakkumise number #695126

Keevitaja

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega KEEVITAJATELE üle Soome.

Töö ülesanneteks on metallkonstruktsioonide keevitamine ja monteerimine vastavalt joonisele

Kandideerima on oodatud spetsialistid.

Töö toimub metalltooteid tootvas ettevõttes.

Ootused kandidaadile

- Töökogemus antud erialal vähemalt 2 aastat

- Sertifikaadid tulevad kasuks

- Roheline kaart ja tuletöö kaart

- Soome keele oskus tuleb kasuks

- Eesti või inglise keele oskus on vajalik

- Eesti kodakondsus või EU pass

- Auto kasutamise võimalus

- Jooniste lugemisoskus

- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd

- Vahetustega tööd

- Palka 2x kuus

- Majutus ettevõtte poolt (kahetoalised korterid, korteris max 2 inimest)

- Kulude kompensatsiooni (laevapiletid, kütus, tööriided, ohutusvarustus)

- Kindlustus tööandja poolt

- Ettevõttepoolne tugi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide korda ajamisel

- Personaalne kontaktisik, kellega võimalus suhelda eesti, inglise, vene või soome keeles

Tööpakkumise number
#695126

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021
Keevitaja Keevitaja

ESTEMPLOY OÜ

Vaata rohkem

Keevitaja
Keevitaja