Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628788

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega keevitajatele üle Soome

Kandideerima on oodatud oma ala spetsialistid.

Tööd pikemaks ajaks.

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus antud erialal vähemalt 2 aastat
- Sertifikaadid tulevad kasuks
- Roheline kaart
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Eesti või inglise keele oskus on vajalik
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, kiirus
- Jooniste lugemisoskus
- Vastupidavus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Kahetoalised korterid, max kaks inimest)
- Kulude kompensatsiooni (Laevapiletid, kütus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel
- Personaalne kontaktisik, kellega võimalus suhelda eesti inglise vene või soome keeles
- Igakülgne nõustamine ja abistamine

Tööpakkumise number
#628788

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 2000 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Keevitaja