Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242909

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Torustike ja konstruktsioonide keevitus.Musta ja roostevaba torustike keevitus.

Ootused kandidaadile

kehtivad sertfikaadid(TIG 141 ja ekektrood)
suur kogemus antud erialal ja laitmatu minevik
tule -ja tööturvalisuskaardid
soome keele oskus suhtlus tasandil
töö-ja turvariided
isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

pikka lepingulist tööd
elamispinda
kõiki seadusega ettenähtud sots.garantiisid
head palka

Lisainfo

Kasuks tuleb Soome töökogemus

Tööpakkumise number
#242909

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 11 - 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. november 2011
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Keevitaja