Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313928

Keevitaja-santehnik

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laevadel toru tööd ja keevitus tööd

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus vähemalt 3-5 aastat
Isesiesev mõtlemine
Kasuks tuleb inglise keele oskus
Kasuks tuleb jooniste lugemise oskus
Kandideerida võivad ka ilma keevitus sertifikaadita torumehed, kuid kasuks tulevad järgmised sertifikaadid: 111, Mig/Mag, 141
Kandideerida võivad ka ainult keevitajad: Mig/Mag, 111, 141

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Head töö kekskkonda kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Transport Norra ja majutus on ettevõtte poolt
Töötajaid testitakse enne tööle asumist.

Tööpakkumise number
#313928

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. august 2013
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem